یادداشت خواهر شهید مغنیه به مجیدی برای فیلم محمد رسول الله (ص)


یادداشت خواهر شهید مغنیه به مجیدی برای فیلم محمد رسول الله (ص)
 
خواهر شهید حاج عماد مغنیة پس از مشاهده فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) در لبنان یادداشتی منتشر کرده است.


نظر خواهر مغنیه درباره ی فیلم محمد رسول اللهبه گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی فیلم محمد رسول الله(ص)، زینب مغنیه خواهر شهید حاج عماد مغنیة پس از مشاهده فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) در لبنان یادداشتی را برای کارگردان این فیلم نوشت:


بسم الله الرحمن الرحیم
 
محمد رسول الله (ص) فیلمى است که کودکى پیامبر را روایت مى کند، کارى است از مجید مجیدى کارگردان حرفه اى و متعهد، پادشاهى که روى تخت سینماى معاصر نشسته است.
 
سه ساعت تمام گذشت بدون این که متوجه گذشتنش بشوم. از لحظات اول و تا لحظه ى آخر فیلم نفسم در سینه حبس شده بود. روى کدام عنصر زیباى فیلم بیشتر تمرکز کنم؟ در بین این همه زیبایى گم شدم! از زیبایى صحنه ها و تصویرسازى رخدادها و شخصیت ها تا موسیقى و بازیگرى. و اینها جداى از شخصیتى است که براى حضرت محمد (ص) به تصویر کشیده شد...
 
دیگر لذت جدیدی را هنگام فرستادن صلوات احساس مى‌کنم، دیگر نمى توانم آن را بى گریه تلفظ کنم... حسرتى در دلم به جا مانده است: پیامبرى یتیم، مظلوم، مهربان، امروز با بهره بردن از اسمش به حریم دین تجاوز کردند... اى کاش همه مى توانستند این فیلم را ببینند تا شاید در دلمان رحمت و اخلاقى را که به خاطر آن محمد(ص) فرستاده شد بیدار شود.
 
سپاسگزارم ایران، سپاسگزارم مجید مجیدى
 
زینب مغنیة، خواهر شهید حاج عماد مغنیه (لبنان)موضوع: مذهبی، معصومین، جنگ نرم، تلویزیون و سینما، نقد فیلم ها،
برچسب ها: فیلم محمد رسول الله، حضرت محمد (ص)، یادداشت خواهر شهید مغنیه، کودکی پیامبر، فیلمی در پاسخ به توهین کنندگان به پیامبر، اسلام هراسی، دین مهر و عطوفت،
[ شنبه 14 آذر 1394 ] [ 02:53 بعد از ظهر ] [ محمد ]